אם אתם עורכי דין, רופאים, אנשי עסקים, בעלי מסעדות ואנשי ציבור במערכת הפוליטיות השונות, כל היתרונות המוזכרים בכתבה ישמשו אתכם כחיילים במלחמה על התודעה של קהל הלקוחות או הציבור, להוביל בסביבתכם ואף לטפל בבעיות שיווק ומוניטין רע שנוצרו עקב אזכורים שליליים שונים בגוגל. באמצעות הכתבות הממומנות תקבלו יתרונות רבים אשר יהפכו כארז כלים להתמודדות בשוק שבו אתם נמצאים.


רכישת כתיבת כתבה מקצועית

תוכן כתבה מותאם אישי


עלות העלאת כתבה ממומנת לאתרים הגדולים בישראל, משתנה בהתאם לגודל האתר, ביתרונות שאותו אתר מספק עבורכם ובפעילות התפעולית שהאתר הגדול מבצע כאשר הוא מעלה כתבה לאתר. עלות העלאה אינה היחידה ובכמעט ב- 100% מהפניות, יש צורך להזמין גם שירותי כתבה מכותבים מקצועיים ומומחים על-מנת לספק תוכן איכותי המתאים לאתרים הגדולים, שכן לא כל תוכן יאושר על-ידי האתר.כתיבת תוכן שיווקי היא ענף בפני עצמו, כזו המתחילה מכתיבת פוסטים עבור הרשתות החברתיות, טקסטים קצרים לאתרי חברות שונות, טקסטים מורכבים לשימוש פנימי בתוך חברה ( נהלים, תסריטי שיחה ועוד), מאמרים רחבים לאתרי אינטרנט ועד לרמה הגבוהה ביותר - כתיבת מאמר מורכב ומותאם אישית לפונה, המותאם לצרכים של מושא הכתבה או לקמפיין המבוקש. הכתבות באתרים הגדולים יחד עם תוכן מקצועי מותאם אישי, יכולים להביא עימם אפקט שיווק ששווה כסף רב, כזה שלא ניתן לתרגם ולקנות אותו בשום אמצעי שיווק אחר.


עוד בנושא

סוד סודי בהחלט


מלבד היתרונות הרבים ופעילות היח"צ החדשה עבור העסק שלכם, מרבית הפונים להעלאת כתבות חיוביות לאתרים הגדולים בישראל ובמיוחד במקרה בו יש צורך לשפר את שמם עקב כתבות רעות ואזכורים שליליים שונים, מחפשים אחר הספקים הטובים ביותר אך גם הסודיים ביותר.לכן קיימת סודיות רבה, הפונים להעלאת כתבות ממומנות לאתרים הגדולים לא יודעים אחד על השני ולא ניתן כל רמז ומידע על התהליך שלקוחות רבים עברו עד כה.


עוד בנושא

רכישת כתיבת כתבות תוכן איכותיות בקליק


לחצו כאן