קצת על השירות

כתבות בקליק - שירות לרכישת כתבות תוכן באתרים


השירות היחידי בישראל שמציע לכם לפרסם כתבת יח"צ באתרים חדשותיים גדולים, בינוניים וקטנים לפי נישות ולפי סיווג מסוים. המחירים שקופים לעיני כל ולכן אין צורך להתקשר אלינו או להגיע לפגישה רק בכדי לדעת מה המחיר של פרסום כתבה באתר כזה או אחר.

רוכשים אונליין את פרסום הכתבה באתר שתבחרו, אנו נקבל ממכם את חומרי הגלם או נכתוב עבורכם את הכתבה ולאחר מכן נפרסם אותה באתר שרציתם


לרכישת כתבות

מחקר מעמיק

צברנו ידע וניסיון רב לאורך השנים אשר במהלכן עזרנו לעשרות אנשים ועסקים להעלות כתבות יח"צ ממומנות לאתרים חדשותיים. אנו יכולים לבצע עבורכם מחקר מעמיק ולהתאים אישית כתבות ואתרים רלוונטים לצרכים או לעיסוק שלכם.

רשימת אתרים

אנו מתפארים ברשימת אתרים גדולה המונה מעל 100 אתרים אשר ניתן להעלות אליהם כתבות יח"צ במחיר כזה או אחר. יש לנו שיתופי פעולה עם כל האתרים הגדולים בישראל ואנו נשמח לתת לכם שירות יח"צ דיגיטלי מסוג זה.

50%

שלב א'

אתם בוחרים את האתר, רוכשים את החבילה. אם קיימת כתבה שאתם כתבתם תשלחו לנו אותה בצירוף תמונה וקרדיט לתמונה. אם לא קיימת הכתבה אנו ניצור אתכם קשר בכדי שנוכל לכתוב אותה עבורכם.

100%

שלב ב'

אנו יוצרים קשר עם האתר שאליו רכשתם את הכתבה ופועלים מול מערכת האתר. לאחר אישור העורך הראשי הכתבה תפורסם והקישור יישלח אליכם ישירות.